Jmjart
Načítání

„Děláme token, který dává smysl“

Joe Muczka jr. nově přichází s další nabídkou uměleckých děl, a to formou digitalizace originálních obrazů a vytvořením NFT tokenů v prostředí krypta. Svým klientům tak nabízí propojení dvou světů, reálného a virtuálního, v nichž nachází spojení originální obraz a digitální NFT token.

Co je NFT?

V rámci blockchainové sítě lze vytvořit unikátní NFT token s elektronickou nezaměnitelnou certifikací. NFT je tedy unikátní a jedinečnou kryptoměnou, srovnatelnou v blockchainové síti s dalšími kryptoměnami, jako je Ethereum, Binance smart chain, Cardano, Solana a další. NFT token lze vytvořit z obrázku, videa, zvuku nebo 3D animace, jakými jsou například předměty v počítačových hrách. S takto vytvořeným NFT tokenem je možné obchodovat. Díky NFT tedy vznikl úplně nový trend digitálního sběratelství. JMJ Art jako první přišlo s konceptem, v němž každé digitální dílo je také podložené reálným dílem.

Jak to funguje?

JMJ Art přichází s nabídkou uměleckých děl, a to formou digitalizace originálních uměleckých děl s následným vytvořením NFT tokenu (jedinečné kryptoměny), která slouží jako digitální certifikát. Investor tak vlastní digitální certifikát (NFT), navázané na originální dílo. Stejně tak jak byl kdysi každý dolar podložený zlatem, tak náš token je podložen originálním dílem. Originální dílo může mít doma nebo uložené v depozitáři. Tuto možnost JMJ Art nabízí po konzultaci e-mailem nft@jmjart.eu s klientem, který se prokáže NFT certifikátem od koupi digitálního NFT tokenu. Ať si vyberete jedno či druhé, vždy máte jistotu, že NFT je podložené originálním dílem! Tato hodnota jen tak nevyšumí. Ba naopak, časem se zhodnocuje.

Proč?

Díky technologii Blockchain je plně zachována historie každého originálního díla. Můžete si tak u každého díla ověřit základní údaje, jako je datum vzniku díla, kdy došlo k prodeji či prodejům díla a za jaké částky. V historii lidstva nebylo nikdy snazší nakupovat a prodávat umění.

Co je blockchain?

Blockchain je nejbezpečnější, decentralizovaná a veřejně přístupná síť a databáze na Světě. Díky internetu k ní má přístup kdokoliv a odkudkoliv z celého světa. Jelikož se jedná o P2P síť, nepotřebujete prostředníka, a proto je tak snadné nakupovat či prodávat v této síti téměř cokoliv. Transakce okamžité a s minimálními poplatky. Při koupi NFT tokenu je majitel zapsán do blockchainové databáze jako vlastník. Zde majitel zůstane zapsaný do té doby, než svůj NFT token prodá dále nebo přepošle do jiné digitální peněženky.

Jak nakoupit nebo prodat NFT?

K obchodování NFT se používají:

1) Online BURZY 

2) Člověk <-> Člověk (P2P) 
– Klasický výměnný obchod. Já ti zaplatím a ty mi pošleš NFT nebo naopak.

Seznam všech našich NFT najdete v záložce Binance a Opensea.

VIEW
CLOSE