Jmjart
Načítání

Joe Muczka jr. vstupuje na digitální trh s originálními NFT tokeny

28. 5. 2021
Celoevropsky uznávaný malíř a sochař Joe Muczka jr. přichází s exklusivní nabídkou propojení originální tvorby s NFT tokeny, rozšiřuje tak sběratelské možnosti. 

Nově mohou sběratelé získat nejen originální dílo umělce Joe Muczky jr., ale spolu s ním získat i jeho token. Pro mnohé se tak zvyšuje atraktivita této kombinace v reálném i virtuálním světě. 

Vlastnictví je stvrzeno jedinečným elektronickým certifikátem, který je díky technologii blockchain nezaměnitelný. Aby byl zaručen přechod vlastnického práva originálního obrazu při dalším prodeji jeho tokenu, zůstává originální obraz v úschově umělce. Vlastnická práva však přecházejí automaticky vždy na nového vlastníka tokenu uměleckého díla. Je tak zajištěno, že každý, kdo zakoupí token s originální certifikací, získává součinně vlastnická práva na originální dílo.

Pokud ale sběratel umění bude mít nadále zájem o samotné vlastnictví originálního díla, tato možnost samozřejmě zůstává. Takové dílo ale nebude mít existující token. Existuje však dále možnost urychlit zhodnocení originálního díla díky vytvoření digitálního tokenu obrazu a jeho nabídnutí v krypto prostředí.

„V rámci technologie Blockchain lze vytvořit unikátní „obraz-token, který je v tomto prostředí jedinečný s originální elektronickou nezaměnitelnou certifikací.“ 

Díky vstupu do krypto světa se otevírají další možnosti sběratelství. Vedle zakoupení originálního díla, jeho fyzické vlastnictví stvrzené certifikátem prokazujícím originalitu díla, si nově klient může zvolit dočasné vlastnictví s cílem zhodnocení originálního díla spolu s následujícím vytvořením tokenu, a prodáním tohoto tokenu společně s originálním dílem dalšímu sběrateli v krypto prostředí. Další z prodejních variant vytvořená v digitálním prostředí je sběratelský token společně s originálním obrazem. 

Aktuální nabídku exklusivních tokenů s originálním dílem naleznete zde:

opensea.io/assets/muczka-art

Digitální svět stále vzkvétá

Důvěra v toto prostředí rapidně stoupá, důkazem může být proběhlá dražba digitální koláže amerického autora Beeple, vlastním jménem Mike Winkelmann, která se vydražila v aukční síní Christie´s za neuvěřitelných 70 miliónů dolarů. 

Další informace naleznete zde:


V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Rádi na vaše otázky odpovíme. Děkujeme

Email: nft@jmjart.eu

VIEW
CLOSE