Nádherné obrazy maluje na boty

Joe vdechl život obyčejným teniskám a vytvořil umění, které můžete nosit ven. Originální nápad oceňují lidé nejen v Česku, ale čím dál více z nich kupují tyto originální kousky i ve světě.

Letos začal Joe malovat své motivy ze známých obrazů na tenistky, které jsou k prodeji na jeho novém e-shopu. A tak si každý může pořídit kus umění a navíc jej prakticky také nosit. „Nápad ručně malovaných tenisek vznikl pro vernisáže. Vlastně jsem jen chtěl udělat něco originálního, co nikdo jiný nedělá,“ vysvětluje malíř s tím, že zároveň tvoří něco, co je cenově dostupné široké veřejnosti.

Tenisky si mohou lidé pořídit jako umělecký předmět, nebo také na nošení a ukázat celému světu originální boty, které nikdo jiný nemá.

„Boty od Muczky jsou součástí mého botníku a povím vám, že je to skvělý pocit si je obout a vyrazit s nimi ven. Jsou to originály a navíc krásně barevné, a tak se dají kombinovat s různými barvami a stylem oblečení. Pořád mi dělají velkou radost, protože je to jako se obout do umění,“ svěřuje se slečna Hana, která si je před několika měsíci pořídila.

Pokud se vám myšlenka nádherných tenisek zalíbí, není nic jednoduššího než navštívit nový e-shop http://obchod.jmjart.eu a nechat se unést na vlně krásného umění. Stačí si jen změřit velikost stélky (vložky) do bot, které běžně nosíte, a dle toho si vybrat motiv, jenž se vám líbí nejvíce.