Pro firmy

Vernisáž Joe Muczka jr.

Vytvořte nevšední zážitek pro své klienty či zaměstnance formou vernisáže Joe Muczky jr., která slibuje kvalitní a ceněné umění podpořené přátelskou atmosférou. Kromě výstavy originálních obrazů se můžete těšit na doprovodný program, který může zahrnovat například bodypainting. Vernisáže vždy vytváříme na míru podle přání a možností klienta.

Pronájem originálního uměleckého díla s možností jeho odkoupení do vlastnictví

Ve vaší kanceláři, hotelu, reprezentační místnosti může viset originální obraz podle vašeho výběru. Nastavíme pronájem po dobu max. 24 měsíců, po jejímž uplynutí obraz po doplacení pronájmu můžete získat do vlastnictví. Bližší informace o podmínkách pronájmu a odkoupení obrazu vám rádi poskytneme. Umění je ceněným artiklem, jehož hodnota postupně roste. Mám zájem.

Zakázková malba obrazů – speciální edice

Líbí se vám konkrétní styl, potřebujete pro své prezentační prostory obraz s konkrétní tematikou? Můžeme vytvořit originální kolekci obrazů/edice podle vašeho zadání. Mám zájem.

Obraz ve znamení horoskopu – nevšední dárek pro vaše klienty

Máte vážené klienty, kterým chcete darovat originální dárek k narozeninám? Nabízíme originální obraz – malbu ve znamení horoskopu. Můžete obdarovat klienta malbou jeho znamení horoskopu. Velice cenný a milý dárek. Mám zájem.

Malování s Joe Muczkou jr.

Pro vaše klienty či zaměstnance můžeme připravit tvůrčí hodinu/den s malířem Joe Muczkou jr., který provede své nové žáky základy malby a dopomůže jim k vytvoření originálního obrazu, který si mohou z akce odnést domů. Mám zájem.

Bodypainting

Poutavá umělecká tvorba na tělech krásných žen podtrhne vaši akci. Pro dámy máme možnost bodypaintingu na mužském modelu. Ideální doprovodný program k větším i komornějším akcím (například oslavám narozenin). Joe Muczka jr. je na takových akcích nejen tvůrcem, ale i žádaným hostem, který přiblíží lidem tvorbu a umění, jeho význam a vše, co nabízí. Mám zájem.