Rozjeli jsme zbrusu nový e-shop

Na začátku června 2020 spatřil světlo světa nový e-shop s obrazy, teniskami a módními doplňky s motivy obrazů Joe Muczky jr. Už jste si jej prohlédli? Opravdu to stojí za to!

Založili jsme e-shop, protože tak mohu lidem nejen v Čechách i v zahraničí ukazovat to, na čem pracuji. Jsem rád, že mám prostředek, díky kterému si lidé, se kterými nemohu mít osobní kontakt, mohou pořídit něco, co jim bude dělat radost,“ přibližuje malíř Joe s tím, že se na e-shopu s týmem nadále pracuje, přibydou vícejazyčné verze, ale i rozšiřování sortimentu.

E-shop, který najdete na stránkách http://obchod.jmjart.eu, je jedinečný už z podstaty toho, co se na něm prodává. Samotné prohlížení je pastvou pro oči, a proto lidi opravdu baví si jej byť jen prohlížet. Navíc velmi málo umělců takhle krásně prezentuje svoji práci, takže je každá návštěva stránky příjemným zážitkem.

A co je zde k mání? Zatím jsou to ručně malované kšiltovky, heatbacky a tenisky. Za nedlouho se ale sortiment rozšíří i na dekorační talíře a trička s potiskem motivů zvěrokruhů. Kromě toho je zde i 11 originálních obrazů. „Unikáty většinou neprodávám, ale kvůli karanténě jsem toto výjimečně umožnil,“ podotýká Joe Muczka jr  a dodává, že jakékoli zájemce o obraz by stejně rád osobně poznal, aby jim vše mohl sám přiblížit.